İlginizi Çekebilir
Trendlerdeki Yazı

Rocky Balboa Olma Simülatörü: Punch Club

PC5

Babası ölmüş yetim bir çocuğun, sokaklarda, terk edilmiş depolarda, arenalarda dövüşüp şampiyon olduğu, bir macera Punch Club. Sadece dövüşlerle sınırlı kalan bir oyun olmamasıyla bir nevi küçük bir simülatör oyunu olarak nitelendirebileceğimiz oyunda, hayatta kalmak için bir yerlerde çalışıyor, evimize yeni antrenman aletleri alıyor, acıkınca karnımızı doyuruyoruz. Bunların yanı sıra yönettiğimiz karakterle şehirdeki suçlularla dövüşüyor, bir bakıma süper kahraman oluyoruz.

Yazdıklarıma ilaveten oyunda çok tatlı göndermelerde mevcut, mesela para kazanmak için başladığımız pizza dağıtma görevinde kanalizasyonda yaşayan ninja kaplumbağaları andıran bir timsaha pizza götürüyorsunuz.

Yazar notu: arkadaşlar ben oyunu beğendim ama karakterimizi geliştirmenin biraz uzun olduğunu ve müzik çeşitliliğinin olmamasını(hep aynı müzik dönüp duruyor arka planda sıkılıyorsunuz fakat oyun sistem zorlayan bir oyun değil bu yüzden kendiniz başka müzikler açıp oyununun tekrar eden müziğinden kurtulabilirsiniz.

  • Puan: 8/10
  • Fiyat: 18 TL
Yorum Yap

Yorum Yap