Hayatınız Kolaylaştıracak Mobil Uygulama Önerileri 2

Akıllı telefonunuzu daha kullanışlı hale getirecek ve daha iyi zaman geçirmenizi sağlayacak mobil uygulamaları sizlere sunacağım.

mobil uygulama önerileri

Akıllı telefonunuzu daha kullanışlı hale getirecek ve daha iyi zaman geçirmenizi sağlayacak mobil uygulamaları sizlere sunacağım.

mobil

Mobil platformlarda kullanabileceğiniz en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesi ve ücretsiz. İçinde birçok efekt ve düzenleme aracı yer alıyor. Siz de akıllı cihazınız için hafif ve kullanışlı bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız Snapseed‘e göz atabilirsiniz. iOS platformu için buradan, Android platformu için buradan uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Bu uygulamayı ilgilendiğiniz döviz kurlarının, altın fiyatlarının, hisse senetlerinin ve kripto paralarının güncel değerlerini öğrenmek için kullanabilirsiniz. iOS platformu için buradan, Android platformu için buradan uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Bir şeyler yapacakken iki veya daha fazla seçenek arasında kaldınız veya alışveriş yaparken bir kaç eşya arasında tercih yapmanız gerekiyor. İşte bu ve benzeri durumlarda Karar Çarkı uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamada istediğiniz kadar seçenek ekleyip bir çark oluşturuyorsunuz ve o çakı döndürüyorsunuz. Rastgele bir tanesi denk geliyor. Denemek isterseniz; iOS platformu için buradan, Android platformu için buradan uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Bütçenizi yönetmenizi, gelir ve giderlerinizi günlük haftalık ve aylık olarak izlemenizi kolaylaştırıyor. Defter ve kalem kullanmak yerine bu mobil uygulama üzerinden bütçe hesaplamalarınızı kolayca yapabilirsiniz. Para Yönetimi uygulamasına iOS platformu için buradan, Android platformu için buradan ulaşabilirsiniz.

Sizler de beğendiğiniz uygulamaları yorum kısmında belirterek okuyucularımıza önerilerde bulunabilirsiniz. Bir sonraki yazıya kadar hoşça kalın!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap